Typowanie zakładów

Jedną z najczęściej wybieranych opcji przez graczy online są „typy na jutro”. Pozwalają na spokojne przeanalizowanie sytuacji oraz dostępnych typów. Niektórzy gracze kierują się własną listą, zawierającą sugestie do przeanalizowania przed każdym zawarciem zakładu.

Warto rozpocząć od analizy wcześniejszych spotkań drużyn. Wynik, forma poszczególnych graczy, zgranie drużyny, przewidywany skład, który wyjdzie na boisko, miejsce rozgrywek – to wszystko bierze pod uwagę każdy profesjonalny gracz. Sprawdza też prognozę pogody. Kolejnym krokiem jest sprawdzenie typów innych typerów, a dokładnie: czy się pokrywają. Można też skorzystać z dostępnych analiz innych graczy.

Czym nie można się kierować przy typowaniu? Po pierwsze: emocjami. Okazjonalni gracze tak właśnie działają – gra ulubiona drużyna i stawiają na jej wygraną. Tego nie robi profesjonalista. Nie sugeruje się on sympatiami i uprzedzeniami do żadnej drużyny. Jeśli proponowane „pewniaki” budzą wątpienie, a analizy pokazują odmienne typowanie profesjonalista również skłoni się do swojej decyzji. Warto pamiętać, że każdy pewniak nie jest na 100% pewny, a każdy typer może popełnić błąd. Bukmacherka to  sport, a ten jest nieprzewidywalny.

Analizy i statystyki – to one sprawiają, że gracz może podjąć świadomą decyzję, zwiększając swoje szanse na naprawdę dużą wygraną. Można tworzyć je samemu, ale też korzystać z ogólnodostępnych typów na jutro. Znajdują się one praktycznie u każdego bukmachera, proponuje je każdy typer. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *